Слайдшоу

0

ПРИЕМ СУ ДРЪСТЪР Силистра 2021-2022 год.   ДЪРЖАВЕН ПЛАН-ПРИЕМ ЗА УЧЕБНАТА 2021/2022 ГОДИНА На основание чл. 25, ал. 4 от Закона за администрацията, чл. 143,...

0

Онлайн инициатива на Община Силистра, посветена на3 март – 143 години от Освобождението на България„Силистра празнува с българска шевица“Скъпи приятели,„Силистра празнува с българска шевица“ е...

0

Рустислав Добрев: В трудно време – една заслужена похвала за екипа на СУ „Дръстър“ град Силистра Възпитаник съм на Общинско спортно училище „Дръстър“ град Силистра....

0

Иновативно училище

 10-те най-добри спортисти

2020

2019

 2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

 

 

 

 

 

10-те най-добри спортисти за 2020 г.


 ХI клас, роден 2003 год.

джудо

треньор: Цветан Цвятков

възрастова група: юноши до 18г.

дисциплина /категория/: самбо /+87кг./

състезания и класиране:

  • V място – Световно първенство за юноши до 18г. - Сърбия
  • ІІ място – ДЛОШ по самбо за юноши до 18г.  /+87кг./- гр. София
  • ІІ място – ДЛОШ по самбо за младежи до 20г. /100кг./- гр. София

 СПОРТИСТ № 2 ХРИСТО ИВАНОВ СТРУМСКИ 

VI клас, роден/а 2008 год.

плуване

треньор : Христо Бончев

възрастова група: деца

дисциплина /категория/: плуване

състезания и класиране:

50 метров басейн

  • І място – Държавно първенство /50 м. бруст/ – гр. Сандански
  • І място – Държавно първенство /100 м. бруст/ – гр. Сандански
  • І място – Държавно първенство /200 м. бруст/ – гр. Сандански
  • І място – Държавно първенство /200 м. съчетано плуване/ – гр. Сандански

В европейската ранглиста за родени 2008г. Първи на 200 м. бруст, втори на 200 м. съчетано, трети на 100 м. бруст и четвърти на 50 м. бруст.


СПОРТИСТ №3 ВАНИНА ДЕЯНОВА ИЛИЕВА

 XII клас,

спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

  • Златен медал- Държавно първенство девойки старша /50м. 3х20 изстрела от три положения/ - гр. София;
  • Сребърен медал - Държавно първенство девойки старша /50м. 60изстрела легнал/ - гр. София;
  • Бронзов медал - Държавно първенство юноши и девойки старша /10м. 40изстрела микс/ - гр. Търговище;
  • Златен медал– Държавен турнир „купа ВАРНА“ /10м. 60 изстрела/ - гр. Варна

СПОРТИСТ № 4  ГЕРГАНА ВАЛЕНТИНОВА ЗЛАТЕВА

родена 2001 г., самбо

Треньор – Неделчо Цвятков

  • Златен медал от Държавен лично-отборен шампионат по самбо за девойки до 20 години, кат. 48 

 СПОРТИСТ № 5 ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ

роден 2001 г.

спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

  • Бронзов медал от Държавното първенство за стрелба с пневматично оръжие юноши  старша /10м. 60 изстрела/ - гр. Търговище;
  • Бронзов медал - Държавно първенство юноши и девойки старша /10м. 40изстрела микс/ - гр. Търговище;

 


СПОРТИСТ 6 ЙОАННА ВЕСЕЛИНОВА ВЕЛИКОВА 

родена 2001 г.

джудо

Треньор – Стефан Стефанов

  • Бронзов медал от Държавния лично-отборен шампионат по самбо за жени, кат. 48 кг.

СПОРТИСТ №7 КАМЕЛИЯ КРАСИМИРОВА СЛАВОВА 

 X клас,

спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

  • Бронзов медал от Държавното първенство за стрелба с малокалибрена пушка в дисциплината 60 изстрела легнал.  

СПОРТИСТ №8 ДАНАЯ ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА 

VI клас, родена 2008 год.

джудо

треньор: Цветан Цвятков

възрастова група: момичета

дисциплина /категория/: джудо /48 кг./

състезания и класиране:

  • ІІ място – ДЛШ по джудо - гр. Пазарджик
  • ІІI място – ДЛОШ по самбо – гр. Панагюрище

 СПОРТИСТ № 9 ИВАЙЛО СТЕФАНОВ СТЕФАНОВ  

VII клас, роден 2007 год.

самбо

треньор: Стефан Стефанов

възрастова група: юноши младша възраст

дисциплина /категория/: самбо /+71 кг./

състезания и класиране:

  • ІІІ място – ДЛОШ по самбо за ЮМВ /+71кг./- гр. София
  • V място – ДЛШ по джудо за ЮМВ /+71кг./- гр. София 

 СПОРТИСТ № 10 ХАЛИЛ ИСМАИЛ ДЖЕВДЕТ 

 ХI клас, роден 2003 год.

футбол

треньор: Ивайло Желязков

 юноши старша възраст 

  • голмайстор на отбора

 

: